سرویس هاست ایمیل

با یک سرویس میزبانی ایمیل معتبر همیشه ایمیل های خود را با خیال راحت در دسترس داشته باشید حتی اگر سایت شما از دسترس خارج شده باشد سرویس ایمیل آن قطع نخواهد شد و در دسترس خواهد بود.

 • امکان دریافت گزارش مصرف حساب‌های ایمیل (فضا، ارسال و دریافت ایمیل و غیره)
 • سیستم شناسایی و متوقف سازی حمله های مربوط به سرویس ایمیل
 • امکان ایجاد قالب ایمیل HTML از طریق ویرایشگر قدرتمند
 • امکان تعریف لیست سیاه و سفید
 • و امکانات کامل یک سرویس هاستینگ

همه جا در همه دستگاه ها

با سرویس ایمیل آخرین ایمیل ها، اطلاعات تماس، لیست مخاطبین و قرار ملاقات های ضروریتان را با هر دستگاه در دسترس داشته باشید.
با هر دستگاهی که به اینترنت متصل می‌شوید می‌توانید ایمیل‌هایتان را چک کنید.
 • سریع و آسان
 • روی کامپیوتر
 • لپ‌تاپ
 • تبلت
 • موبایل
 • و هر دستگاه دیگری…

پلن های هاست ایمیل

Mail-5
فضا 5 گیگابایت
میل سرویس: Webmail
سیستم ضد اسپم پیشرفته
تحویل فوری (خودکار)
قیمت/سالیانه: 815,000 تومان
سفارش
Mail-10
فضا 10 گیگابایت
میل سرویس: Webmail
سیستم ضد اسپم پیشرفته
تحویل فوری (خودکار)
قیمت/سالیانه: 1,254,000 تومان
سفارش
Mail-20
فضا 20 گیگابایت
میل سرویس: Webmail
سیستم ضد اسپم پیشرفته
تحویل فوری (خودکار)
قیمت/سالیانه: 4,824,000 تومان
سفارش

✅ هاست ایمیل چیست ؟

با ملی‌کلود صاحب ایمیل‌هایی کاملا حرفه‌ای شوید ، هر کدام از سرویس‌های ایمیل را انتخاب نمایید، ملی‌کلود امنیت و پایداری سرویس شما را تضمین می کند . در ملی‌کلود شما می توانید بر روی 99.9% uptime ، سرورهایی با استاندارهای جهانی مانند دسترسی بیومتریک ، اتصال به چندین بک بون، منابع برق اضطراری و نسخه پشتیبان (backup) حساب کنید.کلیه سرویسهای ایمیل از طریق نرم افزار های outlook , outlook express و یا سایر نرم افزار های دریافت ایمیل قابل دسترسی می‌باشند. همچنین می‌توانید از هر کجا که مایلید از طریق مرورگر اینترنتی به صورت آنلاین ایمیل های خود را دریافت، ارسال و مدیریت نمایید.

✅ اتصال دامین خود به میزبانی ایمیل ملی‌کلود؟

دامین به معنای یک آدرس برای ورود به وب سایت و یا فضای میزبانی ایمیل بوده و بدون اتصال به فضایی از سرور، که میزبان فایل‌ها، ایمیل‌ها و محتوای وب‌سایت شما باشد، قادر به مدیریت هیچ وب‌سایتی نخواهید بود. اتصال یک دامین با سرور میزبان آن از طریق Name Server ها یا DNSها صورت می گیرد. به طور کلی ارتباط بین دامین و هاست توسط name server به اختصار ns صورت می‌پذیرد.
برای اتصال دامین به میزبانی ایمیل ملی‌کلود،در صورتی که دامین خود را در ملی کلود ثبت کرده‌اید می بایست پس از ورود به پرتال کاربری از بخش سرویسها DNS های دامین مورد نظر خود را تغییر دهید.

✅ ارتباط با میل‌سرورهای ملی‌کلود

دسترسی به ایمیل های شما در هر زمان و با استفاده از تمامی دستگاهها (روی انواع لپ تاپ، موبایل، تبلت) امکان پذیر است. سرور میل ملی‌کلود، پروتکل‌های POP3, SMTP و IMAP را پشتیبانی می نماید. شما می توانید جهت دسترسی به صندوق پستی از وب میل نیز استفاده نمایید. http://mail.yourdomain کد کاربری هر صندوق ایمیل همان آدرس ایمیل آن است، مثلاinfo@yourdomain. رمزعبورهر آدرس ایمیل نیز در کنترل پنل قابل تنظیم است .

✅ اتصال اکانت ایمیل‌های ملی‌کلود به Gmail

با استفاده از این ویژگی کاربر می تواند از طریق Gmail ولی با آدرس دامنه خودش به ارسال و دریافت ایمیل بپردازد. گوگل تا این زمان 10 گیگ برای این سرویس در نظر گرفته است. با این سرویس دیگر فضای اختصاص داده شده به ایمیل دامین کاربر به سادگی پرنخواهد شد. لازم به ذکر است که در این حالت هیچ ایمیلی در Mailbox کاربر باقی نمی ماند و تمامی ایمیل ها در حساب Gmail دریافت خواهند شد. علاوه بر این زمانی که کاربر به دلایل مختلف نتواند به صندوق پستی ایمیل دامین خود دسترسی داشته باشد،از طریق Gmail می تواند همانند گذشته به ارسال و دریافت نامه های مربوط به آدرس دامینی خود بپردازد.

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی