بدون هیچ سرمایه‌گذاری و تنها با معرفی ما به دوستان و یا مشتریان خود، به ازای هر آیتم در خرید آنها، وجه نقد دریافت کنید!

شما می توانید خیلی سریع، آسان و رایگان سودآوری خود را آغاز کنید! در پنل کاربران ملی‌کلود عضو شوید، سپس از منو های بالا بر روی دکمه کسب درآمد کلیک کنید و لینک منحصر به فرد بازاریابی خود را دریافت نمایید، پس از آن شما قادر هستید این لینک را به دوستان خود ارائه دهید و یا این که یک بنر تبلیغاتی در وب سایت خود قرار دهید و لینک منحصر به فرد بازاریابی خود را به آن بنر تبلیغاتی لینک نمایید، سپس اگر شخصی از طریق کلیک نمودن بر روی آن بنر از سرویس های ملی‌کلود استفاده کند، و یا این که دوستان و آشنایان شما از طریق کلیک نمودن بر روی آن لینک وارد وب‌سایت ملی کلود شود و یکی از سرویس ها را خریداری کند، سیستم به صورت خودکار 10 درصد پورسانت از خرید هرکدام از سرویس های ملی کلود را به موجودی اعتبار حساب شما در میزبان فا اضافه می کند.

اگر شخصی از طریق کلیک نمودن بر روی لینک منحصر به فرد شما وارد وب سایت ملی کلود شود و حتی در آن زمان نیز از سرویس های میزبان فا استفاده نکند، تا 90 روز پس از اولین بازدید اگر آن شخص مجددا به وب سایت میزبان فا مراجعه کند و از هرکدام از سرویس های ما استفاده کند پورسانت شما به عنوان بازاریاب به حساب کاربری شما افزوده می شود. این سیستم بسیار دقیق است و حتی می تواند در هرلحظه نمودار هایی از تعداد بازدیدکنندگان و تعداد خریدارانی که به سایت میزبان فا ارسال نموده اید به شما ارائه دهد.


سیستم بازاریابی ملی کلود چگونه عمل می کند ؟

عملکرد اثبات شده

عملکرد سیستم بازاریابی ملی کلود بسیار دقیق و سریع است و قابلیت آن را دارد تا در برابر پرترافیک ترین کمپین های تبلیغاتی بازدهی بسیار دقیق و به دور از تقلب داشته باشد، و شما قادر هستین با خیالی آسوده از طریق ملی کلود به کسب درآمد بپردازید.


گزارش عملکرد دقیق

شما در پنل کاربری بازاریابی خود قادر هستید به یک آمار بسیار دقیق (گراف و نمودار) درمورد تعداد کلیک ها، ثبت نامی ها، گفتگو های کاربرانتان با ملی کلود داشته باشید و همچنین سیستم تعداد محصولات فروخته شده توسط شما را به طور کامل گزارش می دهد.


طراحی اختصاصی

ما کمپین های اختصاصی تبلیغاتی برای وب سایت شما حاضر نموده ایم تا تبلیغات ملی کلود در وب سایت شما بازدهی قابل توجهی داشته باشد، شما قادر هستید بنر های تبلیغاتی و لینک متنی در وب سایت خود قرار دهید.

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی