نصب شکست خورد مشکل در بروزرسانی افزونه و قالب وردپرس

curl-error-60-ssl-certificate-problem--self-signed-certificate

خطای نصب شکست خورد: دریافت انجام نشد. curl error 60: ssl certificate problem: self signed certificate هنگام بروز رسانی وآپدیت اتوماتیک از طریق پیشخوان وردپرس !!!

این مشکل چرا اتفاق می افتد و چگونه باید رفع کنیم؟؟ این سوالیست که کاربران هنگام روبرو شدن با آن می پرسند.ما در این مطلب به این سوال جواب خواهیم داد و روشی برای رفع آن داریم که در اختیارتان قرار خواهیم داد تا دیگر نگران نباشید و افزونه ها و وردپرس را به راحتی بدون نیاز به آپدیت دستی برورزرسانی کنید.

این خطا و مشکل curl error 60: ssl certificate problem: self signed certificate بیشتر مختص کاربران و وبسایت هایی است که از هاست های ایران استفاده می کنند چه دایرکت ادمین و چه سی پنل دلیل عمده آن تحریم‌هایی می باشد که بر ایران در ضمینه هاست اعمال شده.

حالا چگونه این خطا را رفع کنیم؟؟

برای رفع این خطا کافیست وارد هاست (دایرکت ادمین ) و یا ( سی پنل ) و یا … خود شوید و مسیر public_html/wp-include را پیش بروید.و در اینجا به دنبال فایل با نام و فرمت class-http.php بگردید این فایل از فایل های وردپرس می باشد. بعد از پیدا کردن آن را به حالت ویرایش در آورید و با کلید ترکیبی Ctrl + F به دنبال sslverify => true بگردید و آن را پیدا کنید.

خب کافیست به جای کلمه true کلمه ی false را جایگزین و فایل را ذخیره کنید. تمام این مشکل رفع شد و میتوانید افزونه ها را به راحتی بروز رسانی و نصب کنید.

این مقاله به شما کمک کرد؟
YesNo

یک نظر

  1. سلام. بنده متاسفانه اخیر مشکل جدیدی رو دارم.
    “نصب شکست خورد: عدم توانایی در حذف ترجمه قدیمی”
    در نصب یا بروزرسانی افزونه‌ها یا برزورسانی های ترجمه خود وردپرس این مشکل پیش میاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
fa_IRفارسی