نمایندگی اعتباری سرور مجازی

reseller-vps
شما میتوانید به عنوان نماینده ملی‌کلود، پلن های سرور مجازی لینوکس ایران ، پلن های سرور مجازی ویندوز ایران را با قیمت اصلی به مشتریان خود ارائه دهید و تا سقف 25 درصد از تخفیف سرور مجازی برخوردار شوید. مسئولیت نگهداری از کلیه سرویسها به عهده ملی‌کلود میباشد و شما بدون اینکه درگیر مسائل پشتیبانی شوید، به عنوان مدیر کاربرانتان از سود مناسبی برخوردار خواهید شد.
پلن مورد نظر خود را انتخاب نموده و پرداخت نمایید. یک درخواست پشتیبانی مبنی بر فعال نمودن پلن ارسال نمایید. اعتبار اولیه پرداختی به حساب کاربری شما افزوده شده و کد درصد تخفیف سرور مجازی پلن مورد نظر برای شما ارسال میشود.

پلن های نمایندگی اعتباری


RPC–1
درصد تخفیف 15%
شارژ اولیه 300,000 تومان
Order
RPC–2
درصد تخفیف 20%
شارژ اولیه 600,000 تومان
Order
RPC–3
درصد تخفیف 25%
شارژ اولیه 900,000 تومان
Order

طریقه کارکرد سیستم نمایندگی اعتباری سرور مجازی به چه صورت است؟ میزان سود من چقدر است؟

به عنوان مثال: اگر پلن 3 نمایندگی اعتباری سرور مجازی را انتخاب نمایید می بایست مبلغ 1/000/000 تومان پرداخت نمایید که این مبلغ در حساب کاربری شما افزوده خواهد شد و تا هر زمان میتوانید از آن استفاده نمایید. پس از آن یک درخواست پشتیبانی مبنی بر فعال نمودن نمایندگی به ملی‌کلود ارسال نمایید. کد تخفیف سرور مجازی 25 درصدی برای شما ارسال خواهد شد که تا یکسال اعتبار دارد. میزان سود شما در این پلن 25 درصد یا 200 هزار تومان میباشد. یعنی با 1/000/000 تومان می توانید تا 1/200/000 تومان سرور مجازی خریداری نمایید.

نمایندگی اعتباری سرور مجازی برای چه افرادی مناسب است؟

این سرویس برای تمامی اشخاص و شرکتهایی که می خواهند از طریق فروش سرور مجازی ملی‌کلود درآمد کسب کنند، مناسب است. اشخاص و شرکتهایی که تعداد سایت زیادی دارند، شرکتهای طراحی وب، ISP ها، کافی نت ها و …

آیا برای اخذ نمایندگی اعتباری سرور مجازی، هزینه ای دریافت میگردد؟

خیر، ملی‌کلود برای اعطای نمایندگی به شما هیچگونه هزینه‌ای دریافت نمیکند. مبلغ پرداختی شما به طور کامل به اعتبار حساب کاربری شما افزوده میشود. شما میتوانید همه اعتبار خود را برای خرید سرویس مصرف نمایید.

آیا این سرویس محدودیت استفاده زمانی دارد؟

اعتبار اولیه شما (هزینه اولیه پرداختی) محدودیت زمانی ندارد و تا هر زمان میتوانید از آن استفاده نمایید. کد تخفیف شما تا یکسال اعتبار دارد، که در صورت درخواست شما باشرایط روز سایت تمدید میشود.

آیا برای خرید هر سرویس نیاز به تماس با ملی‌کلود است؟

خیر، در هر ساعت شبانه روز میتوانید سرویس مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و در مراحل ثبت سفارش، کد تخفیف را وارد نمایید تا اعمال شود. مدت زمان تحویل سرورهای مجازی نهایتا 24 ساعت میباشد.

میخواهم سرویس سرور مجازی مورد نظر، در پنل کاربری مشتری باشد نه پنل کاربری خودم. چه کار کنم؟

ابتدا سرویس مورد نظر را از طریق ناحیه کاربری خودتان با توجه به کد تخفیف خریداری نمایید. پس از ثبت سفارش و پرداخت از طریق اعتبار حساب کاربری، یک درخواست پشتیبانی مبنی بر انتقال سرویس به یک یوزر دیگر ارسال نمایید.

Back to top button
en_USEnglish